HOME O NAS REDAKCJA MARKETING REKLAMA PATRONAT MEDIA O NAS PARTNERZY SPONSORZY KONTAKT
POLSPORT.CO.UK
POLSPORT NEWS
POLACY NA WYSPACH
POLONIJNE KLUBY
TURNIEJE POLONIJNE
WYWIADY
KONKURSY
OGŁOSZENIA
PRZEGLĄD PRASY POLONIJNEJ
POLONIJNE ROZGRYWKI
POLONIJNA LIGA PIŁKARSKA UK
R-GOL WARRINGTON
PLPN 6-A-SIDE LONDYN
PLPN 6-A-SIDE COVENTRY
PLPN 6-A-SIDE CORK
POLISH MASTERS LEAGUE
PLPN 6-A-SIDE DUBLIN
PLPN 6-A-SIDE BIRMINGHAM
PLPN 6-A-SIDE BLACKPOOL
PLPN 11-A-SIDE LUTON
INNE DYSCYPLINY
SPORTY WALKI
BIEGI
PIŁKA RĘCZNA
FUTNET
SIATKÓWKA
KOSZYKÓWKA
SPORTOWY PRZEGLĄD PRASY
NOWY CZAS
Z WIELKICH AREN
BEZPOŚREDNIE RELACJE
PREMIER LEAGUE
SPEEDWAY GRAND PRIX
REPREZENTACJA POLSKI
T-MOBILE EKSTRAKLASA
EUROPEJSKIE PUCHARY
ROZMAITOŚCI
TYPERFAN
SPORTOWE WITRYNY
KSIĄŻKI
GRY KOMPUTEROWE
PO GODZINACH
PODRÓŻE
AUTO MOTO NEWS
BIZNES & FINANSE
NIERUCHOMOŚCI
GADŻET
KULTURA
POLONIA NEWS
GALERIA
ANDRZEJ ALEKSIEJCZUK
EDDIE SLATER
DANIEL KOWALSKI
BEATA & OSKAR PAPIERZ




















Media polonijne
2000.08.14 / Redakcja
TAGI:
Share |
Na brak informacji Polacy w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii narzekać nie mogą. Do wyboru jest kilkadziesiąt portali, kilkanaście gazet oraz kilka rozgłośni radiowych.
Poniżej przedstawiamy listę polonijnych mediów w Anglii, Szkocji, Irlandii oraz Irlandii Północnej.

PRASA:

Cooltura - www.cooltura.co.uk
Dziennik Polski - www.dziennikpolski.co.uk
Goniec - www.goniec.com
Kurier Polski - www.kurierpolski.ie
Link Polska Express - www.linkpolska.com
Magazyn Emigrant - www.magazynemigrant.pl
Nowy Czas - www.nowyczas.co.uk
Polska Gazeta - www.polskagazeta.ie
Polski Express - www.polskiexpress.ie
Polish Express - www.polishexpress.co.uk
Scotland.pl - www.scotland.pl
The Polish Observer - www.thepolishobserver.co.uk
Twój Sukces - www.twojsukcesuk.co.uk
Tygodnik Polski - www.tygodnikpolski.co.uk
2B North East - www.2b.nepco.org.uk
Gazeta Polonjna - www.gazetapolonijna.co.uk
Wizjer - www.wizjer.co.uk
Nasz Kontakt - www.naszkontakt.co.uk
Praca i Życie - www.pracaizycie.pl

RADIO:

Radio Heynow - www.radioheynow.com
Radio Orla - www.orla.fm
Radio PRL - www.prl24.net
Polskie Radio UK - www.pruradio.co.uk
Polskie Radio Bristol - www.prb24.co.uk
PRU Radio - pruradio.co.uk
Radio EMI - radioemi.co.uk
Radio Star - radiostar.net
Radio PRC - radioprc.co.uk
Radio Coventry - moje-radio-coventry.pl
Szkocja FM - wyspa.fm
The Sound of Poland - thesoundofpoland.co.uk

PORTALE:

Apsik - www.apsik.co.uk
Buduj - www.buduj.co.uk
Emito - www.emito.co.uk
Londynek - www.londynek.net
Moja Wyspa - www.mojawyspa.co.uk
wLuton - www.wluton.net
Doncaster.pl - www.doncaster.pl
mySheffield - www.mysheffield.pl
Leeds Manchester - www.leeds-manchester.pl
Dublin24 - www.dublin24.net
GBritain - www.gbritain.net

Dodaj komentarz:
Autor:
Wpisz hasło z obrazka: (małymi literami)



TABELE LIGOWE
Wybierz ligę:
1. The 12 Team Hawks
11 36-15 23
2. PCW Olimpia (p)
10 21-4 20
3. Scyzoryki
11 31-18 19
4. White Wings Seniors (m)
11 34-24 18
5. Inter RSVM Team (b)
11 42-27 17
6. KS04 Ark
10 30-18 16
7. Joga Bonito
10 19-23 16
8. Whitehawks FC (b)
11 19-55 4
9. Ziomale FC Feltham
11 21-69 4
REKLAMA


POLSPORT TV
...zobacz pozostałe
KLUB OLIMPIJCZYKA
...zobacz archiwum
REKLAMA

ZPKS W WIELKIEJ BRYTANII
...zobacz inne artykuły
ANKIETA
Czy reprezentacja ligi SAMI SWOI Londyn jest w stanie ponownie zwyciężyć w Inner Cup?
Tak

7724
55%
Nie

6204
45%
...zobacz archiwum ankiet
WYSZUKIWANE TAGI
pomniki wodzisław
zawiasy nierdzewne
pielęgnacja dłoni gdańsk
węgiel Pszów
psychoterapia Cieszyn
zespół muzyczny rybnik
cyklinowanie Żyrardów
dietary supplements manufacturers
badania profilaktyczne Wodzisław Śląski
zakupy ze stylistką śląsk
medycyna estetyczna gdańsk
logopeda Wodzisław Śląski