HOME O NAS REDAKCJA MARKETING REKLAMA PATRONAT MEDIA O NAS PARTNERZY SPONSORZY KONTAKT
POLSPORT.CO.UK
POLSPORT NEWS
POLACY NA WYSPACH
POLONIJNE KLUBY
TURNIEJE POLONIJNE
WYWIADY
KONKURSY
OGŁOSZENIA
PRZEGLĄD PRASY POLONIJNEJ
POLONIJNE ROZGRYWKI
POLONIJNA LIGA PIŁKARSKA UK
R-GOL WARRINGTON
PLPN 6-A-SIDE LONDYN
PLPN 6-A-SIDE COVENTRY
PLPN 6-A-SIDE CORK
POLISH MASTERS LEAGUE
PLPN 6-A-SIDE DUBLIN
PLPN 6-A-SIDE BIRMINGHAM
PLPN 6-A-SIDE BLACKPOOL
PLPN 11-A-SIDE LUTON
INNE DYSCYPLINY
SPORTY WALKI
BIEGI
PIŁKA RĘCZNA
FUTNET
SIATKÓWKA
KOSZYKÓWKA
SPORTOWY PRZEGLĄD PRASY
NOWY CZAS
Z WIELKICH AREN
BEZPOŚREDNIE RELACJE
PREMIER LEAGUE
SPEEDWAY GRAND PRIX
REPREZENTACJA POLSKI
T-MOBILE EKSTRAKLASA
EUROPEJSKIE PUCHARY
ROZMAITOŚCI
TYPERFAN
SPORTOWE WITRYNY
KSIĄŻKI
GRY KOMPUTEROWE
PO GODZINACH
PODRÓŻE
AUTO MOTO NEWS
BIZNES & FINANSE
NIERUCHOMOŚCI
GADŻET
KULTURA
POLONIA NEWS
GALERIA
ANDRZEJ ALEKSIEJCZUK
EDDIE SLATER
DANIEL KOWALSKI
BEATA & OSKAR PAPIERZ




















Media polonijne
2000.08.14 / Redakcja
TAGI:
Share |
Na brak informacji Polacy w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii narzekać nie mogą. Do wyboru jest kilkadziesiąt portali, kilkanaście gazet oraz kilka rozgłośni radiowych.
Poniżej przedstawiamy listę polonijnych mediów w Anglii, Szkocji, Irlandii oraz Irlandii Północnej.

PRASA:

Cooltura - www.cooltura.co.uk
Dziennik Polski - www.dziennikpolski.co.uk
Goniec - www.goniec.com
Kurier Polski - www.kurierpolski.ie
Link Polska Express - www.linkpolska.com
Magazyn Emigrant - www.magazynemigrant.pl
Nowy Czas - www.nowyczas.co.uk
Polska Gazeta - www.polskagazeta.ie
Polski Express - www.polskiexpress.ie
Polish Express - www.polishexpress.co.uk
Scotland.pl - www.scotland.pl
The Polish Observer - www.thepolishobserver.co.uk
Twój Sukces - www.twojsukcesuk.co.uk
Tygodnik Polski - www.tygodnikpolski.co.uk
2B North East - www.2b.nepco.org.uk
Gazeta Polonjna - www.gazetapolonijna.co.uk
Wizjer - www.wizjer.co.uk
Nasz Kontakt - www.naszkontakt.co.uk
Praca i Życie - www.pracaizycie.pl

RADIO:

Radio Heynow - www.radioheynow.com
Radio Orla - www.orla.fm
Radio PRL - www.prl24.net
Polskie Radio UK - www.pruradio.co.uk
Polskie Radio Bristol - www.prb24.co.uk
PRU Radio - pruradio.co.uk
Radio EMI - radioemi.co.uk
Radio Star - radiostar.net
Radio PRC - radioprc.co.uk
Radio Coventry - moje-radio-coventry.pl
Szkocja FM - wyspa.fm
The Sound of Poland - thesoundofpoland.co.uk

PORTALE:

Apsik - www.apsik.co.uk
Buduj - www.buduj.co.uk
Emito - www.emito.co.uk
Londynek - www.londynek.net
Moja Wyspa - www.mojawyspa.co.uk
wLuton - www.wluton.net
Doncaster.pl - www.doncaster.pl
mySheffield - www.mysheffield.pl
Leeds Manchester - www.leeds-manchester.pl
Dublin24 - www.dublin24.net
GBritain - www.gbritain.net

Dodaj komentarz:
Autor:
Wpisz hasło z obrazka: (małymi literami)



TABELE LIGOWE
Wybierz ligę:
1. Scyzoryki
5 18-7 12
2. PCW Olimpia (p)
4 13-2 10
3. The 12 Team Hawks
5 16-11 7
4. Inter RSVM Team (b)
4 10-11 7
5. KS04 Ark
4 11-6 6
6. Joga Bonito
4 9-11 6
7. White Wings Seniors (m)
5 11-16 4
8. Ziomale FC Feltham
5 8-22 4
9. Whitehawks FC (b)
4 4-14 1
REKLAMA


POLSPORT TV
...zobacz pozostałe
KLUB OLIMPIJCZYKA
...zobacz archiwum
REKLAMA

ZPKS W WIELKIEJ BRYTANII
...zobacz inne artykuły
ANKIETA
Czy reprezentacja ligi SAMI SWOI Londyn jest w stanie ponownie zwyciężyć w Inner Cup?
Tak

7196
56%
Nie

5759
44%
...zobacz archiwum ankiet
WYSZUKIWANE TAGI
usługi kamieniarskie wodzisław
wkręty nierdzewne
opieka osób starszych Jastrzębie Zdrój
Rozwody Rybnik
czaszkowo-krzyżowa Cieszyn
prawnik wodzisław śląski
cyklinowanie Brwinów
prawo pracy sandomierz
badania sanitarne Jastrzębie Zdrój
personal shopping śląsk
angielski katowice
logopeda Wodzisław Śląski